Trzy osoby śpiewające, jedna grająca na klawiszach. W tle ołtarz kościoła we Wrzesinie.

Koncert on line w wykonaniu Chóru Liturgicznego Cantorum. Koncert odbył się w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Marii Magdaleny we Wrzesinie w dniu 11 listopada 2020 r., a zrealizowany i finansowany został w ramach projektu Narodowego Centrum Kultury - Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.

Fragment plakatu z napisem - zawody odwołane

W imieniu organizatorów XIII zawodów strzeleckich z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału. 

Fragment plakatu. Sztuka w Obejściu.

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja "Sztuki w Obejściu". Wiecej informacji na stronie organizatora: http://sztukawobejsciu.eu/

Fragment plakatu VII rajdu napoleońskiego

Jeśli interesujecie się starymi, klasycznymi autami to z pewnością powinniście w sobotę 15 sierpnia odwiedzić Jonkowo. Warto sobotnie popołudnie spędzić w Jonkowie w towarzystwie pasjonatów motoryzacji i ich perełek. Zapraszamy.

Fragment plakatu warsztatów dla seniorów

Zapraszamy na kolejne zajęcia warsztatowe dla seniorów. Spotykamy się w każdy czwartek sierpnia o godz. 17.00 na Jonkowskich Błoniach.

Fragment plakatu. Mężczyzna trzymający kamerę. Napis: warsztaty filmowe.

Już 22 lipca, zapraszamy starsze dzieci (od 10 lat) i młodzież na warsztaty filmowe. Pokażemy jak się lata dronami i montuje filmy np. na Youtube. Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z naszymi procedurami związanymi z COVID-19 i wypełnij zamieszczone poniżej oświadczenie o stanie zdrowia i  świadomości ryzyka. Swoje zgłoszenie wraz z załączonym i podpisanym oświadczeniem wyślij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ilość miejsc ograniczona!

Fragment plakatu koncertowej soboty

Jonkowo on-line koncertowa sobota. Najlepsza muzyka już w najbliższą sobotę od 18:00. Live koncerty, występy na żywo na naszych kanałach YouTube i Facebook!!!

Fragment plakatu z napisem Wielkanocne Zajęcia Rękodzielnicze

Już w najbliższą środę, 8 kwietnia zapraszamy na świąteczne zajęcia rękodzielnicze on-line.

Widok z lotu ptaka na kolorowe tulipany rozrzucone na stole

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Kobiet z GOK Jonkowo.