Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza wszystkich wykonawców amatorów do udziału w XLIV Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy Poezję".

Teatr Węgajty zaprasza w najbliższą sobotę na nietypową majówkę kulinarno-muzyczną. W programie od godz.16.00 zbieranie dzikich roślin jadalnych i gotowanie z natury, a o godz. 19:00 koncert m.in. zespołu „Syreny” (wykonawcy m.in.: Miłka Majczyno, Ola Kowalczyk).

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka, który w tym roku odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia. Patronat honorowy nad festiwalem ponownie objął wokalista Andrzej Piaseczny.

W imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić na IX edycję „Jesiennego Pucharu Strzeleckiego z okazji narodowego Święta Niepodległości”.

GOK w Jonkowie zaprasza seniorów z Gminy Jonkowo do udziału w bezpłatnym szkoleniu z podstaw obsługi komputera.

Zapraszamy na VIII edycję wiosennego Pucharu Strzeleckiego z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

Informujemy, że została uruchomiona nowa witryna X Pikniku Historycznego - Napoleoniady 2016. Na stronie znajdą się wszelkie informacje dotyczące organizacja tegoricznej imprezy.

Zapraszamy do udziału w VII Pucharze Strzeleckim z okazji Dnia Niepodległości.

Zapraszamy do udziału w VI Pucharze Jesiennym z okazji Dnia Niepodległości.

W tym roku, po raz kolejny Fundacja Wspomagania Wsi ogłosiła nabór wniosków do programu Pożyteczne Wakacje. Tematem przewodnim programu była poprawa estetyki wsi, a termin składania dokumentacji upłynął 30 kwietnia br.

30 kwietnia minął termin składania wniosków na konkurs „Pożyteczne wakacje 2009”. Jak co roku organizuje go Fundacja Wspomagania Wsi. Tym razem jednak o dotację na zorganizowanie wakacyjnego wypoczynku postanowiła powalczyć też Świetlica Wiejska w Stękinach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w PIERWSZEJ EDYCJI JESIENNEGO PUCHARU GMINNEGO W STRZELANIU INDYWIDUALNYM I DRUŻYNOWYM z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI.