Schola Węgajty i Grupa Agathos zapraszają na Laboratorium Tradycji 2017 - warsztaty dziedzictwa kulturowego (Nowe Kawkowo, Węgajty i Górowo Iławeckie na Warmii).

Wioska Teatralna 2017 - sztuka współistnienia, zaczątki. 22-28 lipca 2017.

Już za kilkanaście dni w miejscu nazywanym Perłą Mazur, odbędzie się wydarzenie niezwykłe, wyjątkowe , na którym trzeba być.

Nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa 10 maja 2017 r. ukazała się kolejna obowiązkowa lektura dla każdego przedszkolaka.

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza wszystkich wykonawców amatorów do udziału w XLIV Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy Poezję".

Teatr Węgajty zaprasza w najbliższą sobotę na nietypową majówkę kulinarno-muzyczną. W programie od godz.16.00 zbieranie dzikich roślin jadalnych i gotowanie z natury, a o godz. 19:00 koncert m.in. zespołu „Syreny” (wykonawcy m.in.: Miłka Majczyno, Ola Kowalczyk).

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka, który w tym roku odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia. Patronat honorowy nad festiwalem ponownie objął wokalista Andrzej Piaseczny.

W imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić na IX edycję „Jesiennego Pucharu Strzeleckiego z okazji narodowego Święta Niepodległości”.

GOK w Jonkowie zaprasza seniorów z Gminy Jonkowo do udziału w bezpłatnym szkoleniu z podstaw obsługi komputera.

Zapraszamy na VIII edycję wiosennego Pucharu Strzeleckiego z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

Informujemy, że została uruchomiona nowa witryna X Pikniku Historycznego - Napoleoniady 2016. Na stronie znajdą się wszelkie informacje dotyczące organizacja tegoricznej imprezy.

Zapraszamy do udziału w VII Pucharze Strzeleckim z okazji Dnia Niepodległości.