Wakacje to bez wątpienia czas odpoczynku i relaksu dla wszystkich dzieci, ale też spora dawka stresu dla rodziców, zwłaszcza tych pracujących. Nie każdy może sobie pozwolić na zorganizowane wyjazdy dla swych pociech - wiadomo, że dzieci nie mogą spędzić dwóch miesięcy "obozując" poza domem.

20160621By rodzice byli spokojniejsi o swoje pociechy, a dzieci miło spędzały wolny czas w świetlicach działających pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie przygotowaliśmy projekt wakacyjny, w którym dzieci i młodzież będą mogły brać udział w specjalnie przygotowanych zajęciach, warsztatach oraz wyjazdach wakacyjnych. Realizację projektu rozpoczynamy w poniedziałek 11 lipca w dziesięciu świetlicach znajdujących się na terenie Gminy Jonkowo.

Szczegóły planowanych zajęć znajdują się w harmonogramie prezentowanym poniżej.

Wszelkich informacji na temat projektu wakacyjnego udzielają wychowawcy i instruktorzy w poszczególnych świetlicach. Pamiętać należy, że prezentowany harmonogram ma jedynie charakter orientacyjny. Część zajęć, zwłaszcza plenerowych może zostać zrealizowana w innych terminach np.: z powodu złych warunków atmosferycznych. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych pierwszeństwo w zorganizowanych zajęciach i wyjazdach mają podopieczni, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia świetlicowe GOK. W zajęciach, w ramach limitu miejsc, mogą również uczestniczyć dzieci nie zamieszkujące w Gminie Jonkowo (np. członkowie rodzin, którzy w okresie wakacyjnym przyjechali w odwiedziny do swoich bliskich).

HARMONOGRAM ZAJĘĆ WAKACYJNYCH >>