Zapraszamy na kolejną edycję Otwartych Zawodów Strzeleckich z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

Informujemy o zmianach w godzinach pracy biblioteki w okresie przed i po świętach Wielkiej Nocy.

Zapraszamy 27 kwietnia na wernisaż makrofotografii Pawła Salamuchy, pt. "Świat z bliska".

Jeżeli nie boisz się wyzwań, lubisz się uczyć i chcesz pracować na stanowisku informatyka – czekamy właśnie na Ciebie. Oferujemy możliwość odbycia stażu w Gminnym Ośrodku Kultury z uwzględnieniem:

Mamy zaszczyt zaprosić na kolejną edycję Warsztatów Wielkanocnych "W Świątecznym Klimacie".

Zapraszamy rodziców z dziećmi do udziału w mini-warsztatach wielkanocnych, które odbędą się w ramach zajęć prowadzonych przez GOK Jonkowo w poszczególnych świetlicach naszej gminy.

Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe do udziału w gminnych eliminacjach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Informujemy, że dniem 20 marca 2017 r. (poniedziałek) siedziba Gminnego Ośrodka Kultury zostaje otwarta po przerwie związanej z pracami inwentaryzacyjnymi. Zapraszamy do biura GOK od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00. 

Przywrócone zostaną także zajęcia odbywające się w świetlicach wiejskich (zgodnie z dotychczasowym harmonogramem).

Informujemy, że w związku z zaplanowaną inwentaryzacją od dnia 13 marca 2016 r. (poniedziałek) do odwołania Gminny Ośrodek Kultury będzie nieczynny. 

Z przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka w Jonkowie oprócz tradycyjnej książki udostępnia swoim czytelnikom audiobooki.

Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie zaprasza na wieczór fingerstyle z Jakubem Kusiorem, finalistą "Must Be the Music".