Informujemy, że w dniach 3-7 lipca 2017 r. biblioteka w Jonkowie będzie czynna od 10:00 do 18:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo. Mamy zaszczyt poinformować Was i zaprosić do uczestnictwa w imprezach przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie lub przez nas współorganizowanych i wspieranych. Niniejsza propozycja obejmuje wydarzenia do końca października 2017 r. Szczegółowe informacje będą publikowane systematycznie na stronie internetowej i fanpage’u: facebook/GokJonkowo.

Zapraszamy do udziału w II Pikniku Historycznym. Tegoroczna edycja odbędzie się 1 lipca. Początek godz. 12:00

Teatr Węgajty zaprasza na niesamowitą wakacyjną, dwutygodniową przygodę teatralną pt.: Laboratorium Lokalne.

Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie ogłasza Konkurs Fotograficzny dla amatorów, który obejmuje następujące kategorie:

- CZŁOWIEK (portret, reportaż, codzienna praca, człowiek i jego pasje, etc.),

- ULOTNE CHWILE (impresje, scenerie, natura, kolory świata, etc.),

- WYDARZENIE (nasze małe i wielkie radości, dokument, etc. ),

Zapraszamy wszystkie chętne osoby 50+, które chciałyby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu z obsługi komputerów. Spotkanie organizacyjne dla chętnych do udziału w szkoleniu odbędzie się w środę 7 czerwca 2017 r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Jonkowie (I piętro), ul. Klonowa 2, o godz. 12:00.

Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie oraz Sołectwo Jonkowo zapraszają na festyn majowy połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W Dniach 09-10.05.2017r. w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną dzieci z klasy „0” Szkoły Podstawowej w Jonkowie oraz dzieci z grupy „Wiewiórek” Przedszkola Samorządowego.

W poniedziałkowe przedpołudnie 8 maja jonkowski Dom Strażaka zamienił się w siedzibę legendarnego BAZYLISZKA.

W maju i czerwcu Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie oraz Teatr im. S. Jaracza w Olsztynie zapraszają mieszkańców gminy Jonkowo do skorzystania z wyjątkowej oferty teatralnej w bardzo atrakcyjnych cenach.

Informujemy, że w dniu 2 maja (wtorek) Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie będzie nieczynny.